У ці травневі дні український народ вшановує пам’ять про героїчні подвиги й про трагічні жертви кривавої Другої світової. Спомин про ту війну є особистим для нас, адже кожна родина має власну історію про скалічені долі своїх рідних.
У тій трагедії в України – незліченний жертовний рахунок людських втрат. Їх мільйони… Мільйони тих, хто загинув на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, вистраждав тортури у полоні, концтаборах, зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Вічна шана полеглим.
«Ніколи знову», – повторює український народ разом із цивілізованим світом, розділяючи спільну перемогу над нацизмом і спільне горе від цих втрат.
Як і в 1939 – 1945 роках ми – у нестримному поступі до свободи й незалежності. Українці знову на передовій боротьби з ворогом змушені захищати свій доленосний вибір. Жертовність та віра в перемогу наших захисників не знає меж, адже такий священний спадок передали сучасним Героям діди-прадіди. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму.
У пам’ятні днини згадаймо у молитві всіх, хто віддав життя за Україну – на фронтах Другої світової війни та на нинішньому Східному фронті.
Щиро бажаю здоров’я, сил і родинного тепла нашим ветеранам. Доземний уклін і сердечна вдячність їм за подвиг заради вільного й щасливого життя нащадків.
Світлого майбуття всім і мирного неба над Україною!
Слава захисникам України всіх часів! Слава Україні!
Голова райдержадміністрації Ольга Ващук