Зведення нової школи у селі Стобихівка належить до об’єктів, що реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Тож доки на будмайданчику тривають активні роботи, діти навчаються у дві зміни у місцевій школі І-ІІ ступеня, а решта відвідують освітній заклад в сусідньому селі Карасин.
Нагадаємо, загальна кошторисна вартість проєкту складає майже 130 млн грн. Виконавець робіт – волинська будівельна фірма «Житлобуд-2», яка має чималий досвід зведення навчальних закладів.
У новозбудованій школі будуть створені відповідні інклюзивні умови, аби діти з особливими освітніми потребами могли повноцінно спілкуватися з однолітками та отримувати якісні знання.
Варто зауважити, загалом у Волинській області у 2021 році в рамках програми «Велике будівництво» реалізовується 10 об’єктів, з них – 9 соціального спрямування (школи, садочки, стадіони) та 1 – інноваційної інфраструктури (створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ).
Цьогоріч планують завершити реалізацію 7-ми об’єктів. Ще три об’єкти стануть перехідними на 2022 рік, серед них – будівництво школи в Стобихівці.
Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації