Дорогі краяни!
У третю суботу травня в Україні традиційно відзначають День Європи.
Ми добре знаємо, що Європа – це не лише геополітика та економіка, а базові цінності, завдяки яким вона і понині залишається найвпливовішим центром світової цивілізації.
Революція Гідності продемонструвала: українське суспільство готове інтегруватися в європейську систему цінностей, їх поділяти та сповідувати. Дотримання фундаментальних прав і свобод людини, демократичного принципу державного устрою, правової та соціальної справедливості – це моральний компас для нашої країни, її громадян.
Щиро сподіваємось, що задекларований стратегічний курс на європейську інтеграцію засвідчить цивілізаційний вибір українського народу та прагнення будувати мирне майбутнє.
З Днем Європи!
Голова райдержадміністрації Ольга Ващук