13 травня 2021-го у Луцьку відбувся обласний чемпіонат з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Для двох камінь-каширських спортсменів ці змагання стали справжнім спортивним викликом, який дав змогу продемонструвати переможні результати.
Так, у підсумку «золото» виборола майстер спорту України Валерія Козак (вагова категорія – 64 кг, сума двоборства – 149 кг), а срібним призером став Максим Найдич (вагова категорія – 96 кг, сума двоборства – 186 кг).
Варто зауважити, що Валерія Козак та Максим Найдич візьмуть участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики серед дорослих, який відбудеться в червні в місті Хмельницький.
Щиро вітаємо важкоатлетів з перемогами та бажаємо нових спортивних успіхів!