– Сьогодні проводжу організаційне засідання в оновленому складі. Тож хочу почути думку кожного представника контролюючого органу щодо дій в цьому напрямку, – з таких слів голова райдержадміністрації Ольга Ващук розпочала роботу комісії з обстеження, легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини на території району.
Під час засідання, яке відбулося сьогодні, 26 травня 2021 року, йшлося про хід та результати комплексних перевірок і рейдів.
За підсумками обговорення прийнято рішення провести детальний аналіз у розрізі кожного населеного пункту, де здійснюється відповідна діяльність.
– Не секрет, що функціонування деревообробних цехів та підприємств є вагомим додатковим джерелом надходжень до бюджетів місцевих громад. Тому в пріоритеті – протидія тіньовій діяльності в лісовій галузі, – підсумувала Ольга Ващук.
Нагадаємо, боротьба з нелегальним бізнесом – загальнодержавне завдання. На сьогодні урядова політика спрямована на прийняття низки дієвих рішень з метою детінізації української економіки. У фокусі уваги – питання ліквідації нелегального обігу деревини.