Діти, батьки, сім’я – це майбутнє високодуховної, економічно і соціально стабільної нації.
Щороку 1 червня спільно зі світовою спільнотою Україна відзначає День захисту дітей, який привертає увагу суспільства до проблем порятунку молодого покоління від безлічі загроз і небезпек. Разом з тим, цей день має особливе соціальне значення, адже на превеликий жаль, є діти, яким бракує батьківського тепла, справжнього дитинства та мирного неба.
Звичайно ж, дорослі повинні робити все, щоб кожна дитина мала захищене, щасливе сьогодення і майбутнє. На це спрямовані державні програми, над якими працює ціла армія фахівців. На місцевому рівні завше підтримуємо ініціативи, заходи, що мають за мету покращити та урізноманітнити дозвілля молодого покоління, розкрити таланти й здібності малечі.
Водночас сьогоднішнє свято стосується й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Адже на їхніх плечах основне завдання – виховати дітей розумними, порядними, добрими, впевненими. А ще – прищепити їм любов до знань, рідної держави, її мови та культури. Нехай же радість дитячих очей буде найкращою винагородою за вашу турботу, а веселий дитячий сміх завжди наповнює життя змістом та надає сил.
Юні краяни! З нагоди свята зичу вам міцного здоров'я, добра, миру, радості, здійснення всіх мрій і сподівань. Будьте щасливими!