Під час наради, яку скликала 2 червня 2021 року голова райдержадміністрації Ольга Ващук, проаналізували поточний стан справ у районі та визначили пріоритети на найближчий період.
У нараді взяли участь перший заступник очільниці виконавчої гілки влади краю Олександр Михалік, начальник управління соціального захисту населення РДА Максим Демидюк та начальник відділу фінансів РДА Валерій Бортнійчук.
У фокусі уваги – питання інвентаризації майна, складання та подання фінансової звітності, ліквідації відділу надання адміністративних послуг, утвореного при РДА, що передбачено процесом реорганізації адміністрацій в ході децентралізаційної реформи.
По завершенню наради Ольга Ващук надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.
Нагадаємо, згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм, прийнятим минулого року Верховною Радою України, на Волині утворено чотири нових райони, серед яких – Камінь-Каширський. У зв’язку зі скороченням кількості районів зменшилося й число районних державних адміністрацій. На основі низки законодавчих документів відбувається приведення системи районних державних адміністрацій у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою країни.
Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації