Аналіз якості виконання заходів, пов’язаних із проведенням весняного призову, проблемних питань та шляхів їх вирішення – лейтмотив робочої зустрічі голови райдержадміністрації Ольги Ващук та військового комісара Камінь-Каширського районного центру комплектації та соціальної підтримки Сергія Гладуна.
Нагадаємо, для об’єднаного Камінь-Каширського району визначено завдання щодо призову на строкову військову службу – 127 громадян.
Як повідомив військовий комісар, на сьогодні виконання плану складає 50 %. Основною проблемою, котра негативно впливає на відповідні показники, є небажання громадян виконувати конституційний обов’язок. Відтак, значна кількість призовників, порушуючи законодавство, не з’являються на проходження комісій.
За інформацією відділу мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, до адміністративної відповідальності притягнуто понад 300 «ухилянтів».
– Залишилося зовсім обмаль часу до завершення призовної кампанії. Тому вкотре закликаю активізувати роботу всіх компетентних органів, докласти максимум зусиль, аби належно виконати планові завдання, – резюмувала очільниця виконавчої гілки влади в районі Ольга Ващук.
Таким чином, центри комплектації та соціальної підтримки працюють у посиленому режимі.
Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації