У стінах центру культури та дозвілля зібралася медична родина Камінь-Каширщини. Велике урочисте дійство, присвячене Дню медичного працівника, відбулося сьогодні, 18 червня 2021 року.
У тематичному заході традиційно взяли участь керівники району та міста – голова райдержадміністрації Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус і міський голова Віктор Пась.
– «На передовій!» – так говорять не лише про захисників України, а й про наших Янголів-охоронців, які завжди готові допомогти, захистити та врятувати. Так говорять про вас, шановні медики. Нині в умовах пандемії важко всім, а медичним працівникам – найбільше. Низький уклін вам за світлий розум, надійні руки, що дарують радість одужання, за відданість обраній справі, яка є і роботою, і відпочинком, і хобі… є вашим життям, – зазначила у своїй вітальній промові Ольга Ващук.
Очільниця виконавчої гілки влади в районі побажала медичній спільноті Камінь-Каширщини міцного здоров’я, віри у власні сили, розуміння від рідних і колег, нових звершень та успіхів у професійній діяльності, людської поваги та вдячності.
Представників галузі нагородили почесними грамотами й подяками від місцевої влади та керівництва закладів охорони здоров’я.
В рамках урочистостей присутніх віншували музичними вітаннями.