Дорогі краяни!
Щиросердно вітаю вас з одним із найбільших релігійних свят – Святою Трійцею!
Безперечно, у наших душах воно знаходить свій відклик, наповнює серця добрими надіями та світлими помислами. Тож бажаю зустріти цей величний і світлий день благородними справами, духовним піднесенням, з вірою та впевненістю у все хороше.
Міцного здоров’я всім, гармонії, мудрості та злагоди. Нехай Свята Трійця єднає та береже кожного з нас, а Господь зішле мир і спокій Україні.