Вельмишановні працівники та ветерани охорони здоров’я!
Висловлюю вам глибоку повагу та щиро вітаю зі святом – Днем медичного працівника!
Направду, ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – життя та здоров’я. Це вимагає від вас не лише фахових знань і кваліфікації, але й кращих людських чеснот і повної самовіддачі. У цьому щоденному, жертовному служінні часто не маєте можливості на спокій, відпочинок, не маєте права на страх чи слабкість. Адже і вдень, і вночі віддаєте всі сили заради порятунку пацієнтів.
Уклінна вдячність вам за те, що навіть у надважкий час «ковідної війни» ви на цілодобовій сторожі найціннішого. Однаковою мірою це стосується усього медичного персоналу.
Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, надійної підтримки рідних і колег у відповідальній праці. Бережіть себе!