Новий склад робочої комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів, запобігання та протидії контрабанді на території Камінь-Каширського району затверджений згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 травня 2021 року № 114.
На основі відповідного документу окреслені пріоритети у роботі зазначеної вище комісії, серед них:
- співпраця компетентних органів у напрямку моніторингу ситуації щодо нелегального обігу підакцизних товарів;
- проведення рейдів, перевірок, передбачених законодавством, з метою ліквідації тіньової діяльності у цій сфері;
- оперативне реагування на факти порушень, а також реалізація заходів, спрямованих на притягнення винних осіб до відповідальності та відшкодування завданих збитків.
Відтак, сьогодні, 29 червня 2021 року, очільниця виконавчої гілки влади в районі Ольга Ващук скликала організаційне засідання, під час якого закликала учасників робочої групи активізувати відповідну роботу серед населення щодо недопустимості реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів.