Шановні податківці району!
Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята, яке відповідно до Указу Президента України відзначається щорічно 2 липня.
Ефективна реалізація державної податкової політики, авторитет цієї галузі та виконання важливих соціально-економічних завдань залежить від вашої фаховості, відповідальності та неупередженості.
Немає сумніву, що ви й надалі будете сприяти підтриманню партнерських відносин із платниками податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації.
З нагоди свята зичу вам міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, злагоди та нових трудових звершень у справі служіння українському народові, на благо малої батьківщини.
Голова районної державної адміністрації Ольга Ващук