Шановні кооператори!
Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем кооперативів!
Кооперація Камінь-Каширського району, без перебільшення, є системою з багатим досвідом і традиціями. Адже зберігаючи свою самобутність та цілісність, ви реалізуєте підприємницьку ініціативу, задовольняєте потреби населення у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту краян.
Переконана, вам під силу впровадити ще багато сучасних, модерних механізмів у цій сфері діяльності, що дозволить кооператорам вийти на новий рівень розвитку.
Тож спасибі за ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та добросовісну працю.
З нагоди свята зичу всім представникам галузі міцного здоров’я, достатку, благополуччя, миру та життєвих гараздів.
Голова районної державної адміністрації Ольга Ващук