Декілька тижнів поспіль у районі фіксується спад випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, що відповідає як обласній, так і загальнодержавній тенденціям.
Про це стало відомо сьогодні, 5 липня 2021 року, під час апаратної наради, яку традиційно провела голова райдержадміністрації Ольга Ващук.
Під час наради йшлося також про стан заготівлі лісових ресурсів. За попередньою інформацією, у розрізі кожної територіальної громади триває процес отримання дозвільних документів для заготівлі відповідної продукції. Зокрема, на сьогодні видано відношення на виписку лісових квитків по:
- Прилісненській ТГ на 131 тонну плодів чорниці;
- Камінь-Каширській ТГ – 82 тонни;
- Маневицькій ТГ – 71 тонну;
- Любешівській ТГ – 53 тонни.
- Сошичненській ТГ – 36 тонн.
Насамкінець розглянули результати діяльності окремих районних комісій.