За підсумками двотижневих рейдів лісопильних об’єктів, 9 таких підприємств повністю легалізували свою діяльність.
Про це стало відомо 5 липня 2021 року під час апаратної наради в голови райдержадміністрації Ольги Ващук.
Комісія з обстеження, легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини провела детальні перевірки осіб, які мають у власності лісопильні станки та здійснюють господарську діяльність з метою отримання прибутку, в ході яких виявлені непоодинокі факти правопорушень. За відповідними фактами вилучено також понад 20 кубометрів незаконної деревини, а правоохоронними органами відкрито 4 кримінальні провадження.
Відтак, очільниця виконавчої гілки влади в районі схвально оцінила роботу усіх контролюючих органів, котрі залучені до процесу обстеження суб’єктів господарювання на предмет дотримання ними вимог законодавства в лісовій галузі.
Ольга Петрівна вкотре наголосила на необхідності продовження рейдових заходів.
– Кожен повинен усвідомити ступінь своєї відповідальності та розуміти, що ліквідація усіх видів нелегального бізнесу – це реальна можливість наповнити місцеві бюджети, тим самим покращити рівень життя краян, – резюмувала голова РДА Ольга Ващук.