Попри домашні турботи та навіть у вихідні жителі району не забувають турбуватися про власне здоров'я. Так, сьогодні, 7 серпня 2021 року, відповідно до заявок мешканців сіл Пнівне та Брониця медики проводили щеплення проти COVID-19. На теренах обох населених пунктів працювала виїзна мобільна бригада з імунізації.
За час її роботи вдалося щепити понад 60 охочих. Серед тих, хто виявив бажання вакцинуватися, – професійні групи, зокрема освітяни.
Це означає, що їхній робочий простір став безпечнішим і відтепер жителі сіл отримали захист від важкої форми коронавірусної недуги, госпіталізації та летальних наслідків.
Долучайте рідних, друзів, колег, знайомих до вакцинації від COVID-19! Подбайте про власне здоров'я та життя!
Записуйтесь на щеплення за одним із номерів контакт-центру: 067 61 76 509; 095 61 76 509.