Шановні працівники ветеринарної медицини району!
Прийміть вітання з нагоди професійного свята!
Фахівців вашої галузі завжди вирізняли висока відповідальність, відданість обраній справі, вимогливість у повсякденній роботі та професіоналізм.
Адже турбуючись про довкілля і тварин, підтримуючи стабільну епізоотичну ситуацію та контролюючи санітарну безпеку агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я жителів і гостей нашого краю.
Немає сумніву, що всі ваші зусилля винагороджуються людською повагою і вдячністю. Тож хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, завше повертається до вас сторицею!
Щиросердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, прихильності долі, миру, затишку та злагоди в оселях! Нехай професійні здобутки й надалі сприяють розвитку галузі, щоразу примножуючи її авторитет. Зі святом!
Голова районної державної адміністрації Ольга Ващук