Згідно з наказом МОЗ України № 1066 від 01.06.2021 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» з 1 вересня 2021 року впроваджуються введенням в документообіг електронні листки непрацездатності (або МВТН), які замінять паперові.
Тож громадянам, які звернуться на амбулаторно-поліклінічний прийом до лікарів, а також на приймальне відділення КНП «Камінь-Каширська ЦРЛ» необхідно буде мати із собою:
- Паспорт
- Ідентифікаційний код
- Укладену декларацію з сімейним лікарем
- Мобільний телефон (якщо у пацієнта змінився номер телефону, інформацію про це потрібно оновити у сімейного лікаря)
- Свідоцтво про народження дитини (для матерів і опікунів з дітьми)
Адміністрація КНП «Камінь-Каширська ЦРЛ»