Сьогодні, 27 серпня 2021 року, у стінах райдержадміністрації відбулося методичне заняття щодо забезпечення функціонування системи військового обліку на відповідних територіях.
В ході роботи йшлося про обов’язки, покладені на посадових осіб міської, селищних та сільських рад з питань ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних і порядку відпрацювання звітів про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов’язаних на період мобілізації та у воєнний час.
Методичне заняття провів військовий комісар Камінь-Каширського районного центру комплектації та соціальної підтримки Сергій Гладун.