19 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Головна>Новини>В області обговорили стан реорганізації районних державних адміністрацій
П'ятниця, 14 січня 2022 08:47

В області обговорили стан реорганізації районних державних адміністрацій

Стан реорганізації районних державних адміністрацій обговорили на нараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка 13 січня 2022 року.

Як відомо, на Волині влітку 2020-го року затверджено новий адміністративно-територіальний устрій. Зокрема, утворено 4 райони і відповідно 4 райдержадміністрації. Тож наприкінці того ж року стартував процес реорганізації районних державних адміністрацій. А саме шістнадцять районних державних адміністрацій були реорганізовані через  приєднання до чотирьох РДА в адміністративних центрах нових районів: Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ковельського та Луцького.

Однак, з огляду на інформацію, яку надають комісії з реорганізації районних державних адміністрацій, під час проведення заходів із реорганізації виникає низка проблемних питань. Для прикладу, є РДА, де досі не ліквідовані структурні підрозділи (юридичні особи). Серед аутсайдерів – Луцький район. Натомість найкраще спрацювали у Ковельському районі, де усі реорганізаційні процедури на завершальному етапі, незважаючи на те, що район об’єднав у собі 5 РДА.

Одним із етапів процедури державної реєстрації припинення юридичної особи публічного права в результаті її реорганізації є здійснення перевірок контролюючими органами щодо дотримання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, соціального страхування, встановлення факту відсутності заборгованості перед бюджетом щодо сплати податків та зборів.

Проте на сьогодні у багатьох структурних підрозділах із статусом юридичних осіб публічного права реорганізованих РДА не здійснені або не завершені документальні позапланові перевірки головними управліннями Державної податкової служби у Волинській області, Пенсійного фонду України у Волинській області, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.

Відтак, в обласній державній адміністрації вирішили провести нараду із головами РДА та керівниками реорганізаційних комісії, аби проаналізувати ситуацію та допомогти у разі потреби. Окрім того, за результатами наради підготовлено ряд протокольних доручень головам РДА.

 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Переглядів 813
Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua