Сьогодні добровольцями є всі, хто відчуває вільний поклик до захисту України – звернення Президента Володимира Зеленського
СПІЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ Прем’єр-міністрів України, Республіки Польща та Литовської Республіки
Корисні посилання та сервіси
Доплату за препарати інсуліну скасовано
Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.
Зміни у питаннях реімбурсації (процесу, за допомогою якого система охорони здоров'я впливає на доступність лікарських препаратів та медичних послуг для населення) лікарських засобів, зокрема щодо доплат за препарати інсуліну.
Ситуація щодо російського вторгнення. Оперативні новини Волині станом на 11.00 год. 14 березня
«Триває третій тиждень протистояння. У Волинській області станом на сьогодні, 14 березня, ситуація залишається контрольованою та спокійною. Кордон цілий, об’єкти критичної інфраструктури працюють», – зазначив начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
Помаленьку повертаються до роботи підприємці та бізнес.
День українського добровольця цьогоріч, як ніколи, всенародний та стосується кожного з нас, – Ольга Ващук
Сьогодні – День українського добровольця. Цьогоріч він, як ніколи, всенародний та стосується кожного з нас. Адже всі ми нині зосереджені лише на одному – боротьбі за мир і цілісність України. І фронт, і тил проявляє такий національний спротив окупанту, що в нього немає жодних шансів реалізувати на нашій землі свої злісні плани. Терпіння всім і щира вдячність!