24 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмінпослуг
 • Правове забезпечення
 • Ресурсний центр громад
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Територіальний центр
 • Очищення влади
 • Використання бюджетних коштів
 • Енергоефективність
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  Головна>Центр зайнятості інформує>Зустріч з естонською делегацією
  П'ятниця, 09 лютого 2018 09:59

  Зустріч з естонською делегацією

        В рамках проведення міжнародних зустрічей 8 лютого 2018 року в приміщенні Камінь – Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості   відбулася зустріч з делегацією Естонії. Зі сторони закордонних гостей участь у зустрічі взяли керівник професійно – технічної школи м. Валгамаа  ( так називаються професійно – технічні заклади в Естонії) Маргус Ояотс та методист  цього закладу Яне Тальвік. Естонія має позитивні результати проведення реформи у галузі професійно-технічної освіти і готова ділитися своїм досвідом з українськими колегами.

  З нашої сторони участь в роботі взяли голова районної ради Віктор Сус, голова міської ради Василь  Бондар, директор Камінь – Каширського  ВПУ  Василь Бряник   та заступники директора училища Леся Гаврилюк, Ігор Гордій, спеціалісти районної філії.

  Метою зустрічі було визначення пріоритетів подальшої співпраці у сфері професійно – технічної освіти.

  Директор училища Маргус Ояотс  сказав, що співпраця між Волинню та Естонією розпочалась не так давно. Декілька років тому естонці самі вийшли на зв’язок та запросили представників з нашої області до себе. Так сталось і тепер: естонці самі запропонували втілити у життя проект з обміну досвіду у галузі професійно-технічної освіти у Західних регіонах України. Естонські освітяни вже давно співпрацюють з українськими колегами з Волині. В цьому році за підтримки естонського Фонду Innоve на базі волинських ПТО будуть розроблені нові стандарти для професій, які потрібні саме цій області.

  В рамках проекту будуть розроблені нові стандарти саме для тих професій, на які є регіональний попит, буде активно впроваджуватися система дуальної освіти. Проект буде також спрямований на підвищення якості управління професійною освітою на рівні керівного складу навчальних закладів.  Було проведено презентацію навчального закладу  м.Вагамаа.

  Василь Бряник проінформував, що понад два роки наше училище було учасником міжнародного проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону". Він діяв в рамках державної програми "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні". Проект передбачав проведення дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській областях, закупівлю обладнання для підготовки робітників за найбільш затребуваними професіями, покращення профорієнтаційної роботи з учнями, навчання та мотивацію молоді для започаткування власної справи.

          Нещодавно в рамках реалізації даного проекту в училище надійшло надсучасне обладнання для майстерні електрогазозварників. Це плазморізи, напівавтомати, інвертори, апарати для зварювання кольорових металів під аргоном, інструменти. Обладнання, виготовлене в Австрії, придбане за кошти Європейського Союзу вартістю 1,5 мільйона гривень. Підключення, налаштування та введення в дію зварювальних апаратів здійснили представники фірми "Фроніус - Україна", яка виграла тендер на поставку обладнання. Також ними було проведено навчання майстрів виробничого навчання з експлуатації та навиків роботи на даних апаратах.

          В планах дирекції училища - створення на базі ВПУ навчально-практичного центру за професією "Електрогазозварник", що дасть можливість професійного зростання викладачів та майстрів виробничого навчання, які готують учнів відповідного профілю, підготовки і перепідготовки незайнятого населення, впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій і, головне, підвищить рівень підготовки майбутніх робітників-електрогазозварників, дасть їм змогу працювати на новому обладнанні, сучасним інструментом і матеріалами.

      Міський голова Василь Бондар наголосив, що  реалізація даного проекту приносить велику пользу для розвитку нашого міста, подякував за таку фінансову допомогу.ж

  Лілія Дзямко – директор районного центру зайнятості ознайомила  гостей зустрічі з послугами районної служби зайнятості, презентувала нові інформаційні технології, відео – резюме, відео – презентації підприємств району та  розповіла про ринок регіону і співпрацю з навчальни м закладом.

  Під час зустрічі сторони обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх відносин та співробітництва. Учасники зустрічі наголосили на необхідності подальшого поглиблення багатосторонньої  співпраці.

  Гості наголосили, якщо  разі отримання позитивних результатів від впровадження пілотного проекту, його результати можуть бути поширені на всю Україну.

  Директор районного центру зайнятості     Л.Дзямко

  Переглядів 172
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua