У районі – тижнева жалоба
Як влаштована робота фахівців із супроводу ветеранів: моніторинг на Любешівщині
Сьогодні державна політика зорієнтована на інтеграцію ветеранів і ветеранок у суспільство. Мова про реабілітацію, працевлаштування, житло, бізнесові гранти, спорт, правничу підтримку. Фахівці із супроводу, які працюють у районі, допоможуть знайти рішення та підтримають на кожному етапі цього шляху.
За дорученням начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук, її заступниця Юлія Подерня-Масюк відвідає кожну громаду та з метою моніторингу вивчить, як організована відповідна робота на місцях. Тож перша у графіку – Любешівщина. Там розгорнутий ветеранський простір, діяльність якого забезпечують два працівники.
11 квітня відбудеться зустріч з військовими та ветеранами. АНОНС
11 квітня об 11:00 годині начальник ОВА Іван Рудницький зустрінеться з військовими та ветеранами.
Підключитися до конференції Zoom можна за покликанням: https://surl.li/zoxqkl.
Ідентифікатор конференції: 828 9573 5569, код доступу 756100.
Безбар’єрність та цифровізація: у 20 ЦНАПах Волині наявні мобільні цифрові валізи
Сучасні виклики зумовлюють створення умов, за яких цифрові інструменти стають зручними та безпечними для широкого кола користувачів, а державні сервіси – доступними для всіх громадян, незалежно від їхніх фізичних можливостей, віку чи соціального статусу.
«Доступність державних послуг є дуже важливою для мешканців регіону. А для нас в умовах цифровізації держави важливо її забезпечувати. Однією з інституцій, що допомагає реалізувати доступність, є Центри надання адміністративних послуг», – зазначила заступниця голови Волинської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).
На фронті обірвалося життя воїна з Прилісненської громади
На Волині відкрили першу соціальну квартиру – простір підтримки для мам і дітей, які опинилися у скруті
У Волинській області офіційно відкрили першу соціальну квартиру – безпечний простір, де жінки з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, можуть отримати тимчасове житло, соціальні послуги, підтримку фахівців та можливість повернути контроль над своїм життям.
Цей проєкт реалізований у межах ініціативи «Підтримка реформи Кращого догляду у Волинській області», що впроваджується БФ «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства закордонних справ Швеції.