На базі Камінь-Каширського району відбулося виїзне розширене засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Волинській області
Сьогодні, 2 жовтня, в залі засідань Камінь-Каширської районної ради відбулося виїзне розширене засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Волинській області. В ньому взяли участь заступник начальника управління державної експертизи – начальник відділу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Андрій Харченко, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Ольга Субботіна, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Олена Ланевич, а також очільники регіональних відділень області.
Володимир Гунчик підписав розпорядження про початок опалювального сезону
Одначе це не означає, що сезон тепла в оселях стартує вже цього дня. Як повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик за кілька хвилин до початку урядового селектору: тепер справа за місцевою владою, котра з огляду на температурні режими самостійно вирішуватиме, коли подавати тепло. Традиційно зважатимуть на середньодобові температури й в першу чергу дадуть старт опалювальному сезону у закладах соціальної інфраструктури.
На порозі нового епідеміологічного сезону
Із початком осінньо-зимового періоду традиційно спостерігається зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Про організацію та проведення санітарно-епідеміологічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню сезонних недуг, під час сьогоднішньої апаратної наради розповіла завідувач Камінь-Каширським міжрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Кузнецова.
Обговорили план дій в умовах осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду
Сьогодні, 2 жовтня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Дунайчука відбулася щопонеділкова апаратна нарада.
Учасники наради заслухали питання щодо підготовки та стану забезпечення пожежної і техногенної безпеки в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Стосовно зазначеного вище інформував Андрій Багнюк – начальник Камінь-Каширського районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області.
Представники Камінь-Каширського району побували на фестивалі «Український коровай-сузір’я»
Субсидії на новий опалювальний сезон будуть переоформлені автоматично, – Павло Розенко
Для 7,5 мільйона родин, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні, вона буде перепризначена автоматично. Про це в ефірі «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
«Ніяких революційних змін у системі нарахування і призначення субсидій не буде. Ідуть зміни, які лише покращують систему субсидій і роблять її ще простішою для людей. Саме головне, що тим людям, які вже є в системі субсидій, а це 7,5 млн родин, перепризначення субсидій відбудеться автоматично», – сказав він.
Президент підписав Указ про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи
Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи», спрямований на належне відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також зважаючи на важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.
Президент привітав освітян України з професійним святом
Президент Петро Порошенко привітав українських освітян із професійним святом - Днем працівників освіти.
«Уся країна вклоняється вам за невтомну самовіддану повсякденну працю, за активну громадянську позицію. Саме ваші таланти і наполегливість, тепло сердець та бездоганне виконання місії з виховання молодих поколінь - ключ до обраного нами європейського майбутнього», - йдеться у вітанні Глави держави.